Strava a jej účinky na zdravie

Schodíková metóda

Schodíková metóda je kombináciou základného 28-dňového programu a následne 3-mesačného udržiavacieho programu. Je to dlhší proces, kedy sa odbúrava podkožný tuk., Jeho účinky sa prejavujú aj na estetickom vzhľade, ale predovštekým na zlepšení kvality života a zdravia.

28-dňovým programom schudnete na určitú váhu. Tú si môžete udržať správnym stravovaním . Po troch mesiacoch si už telo už nepamätá pôvodnú váhu ktorú ste mali pred začatím 28-dňového programu. Na východziu váhu sa teda nevrátite. Ak však chcete pokračovať v ďalšom znižovaní hmotnosti a najmä objemov, zopakujte si 28-dňový program, pri ktorom opať stratíte určité množstvo nežiaduceho tuku. Keď sa „prejete“ k svojej vysnívanej postave, do svojho stravovania môžete následne zakomponovať systém 5 : 2, čo znamená 5 dní stravy podľa mojich odporúčaní a 2 dni stravovania, ktoré sami uznáte za vhodné (hoci aj bravčový rezeň). Tento systém je opísaný v knihe Najedzte sa do štíhlosti – rozšírené vydanie – OTA 2011. Dodržiavanie uceleného stravovacieho systému vám zabezpečí, že sa už nikdy nebudete trápiť jo – jo efektom.

Príklad:
28-dňový program
3 mesiace semaforového stravovania zostaveného podľa receptov z knihy
28-dňový program
systém stravovania 5:2 (t.j. 5 dní v týždni sa stravujete podľa receptov z knihy, 2 dni v týždni jete to, na čo máte chuť)

Konkrétny príklad od pani Ildikó:

Dobrý deň,

Píšem vám opäť po 2 mesiacoch. Práve som ukončila 2. detoxikačnú kúru. A cítim sa fantasticky.

Výsledky sú skvelé a viditeľné. Opäť odišlo 6 kíl. Takže som od októbra zhodila už 13 kíl a v páse cez pupok neuveriteľných  17 cm. Popri tom som plná energie a šťastná. Prajem Vám veľa úspechov a veľa veľa šťastných dní.

S pozdravom, Ildikó

Chudnutie s chutným jedlom