Akcie pre zdravie

Zoznam prezentácií (prezentačná miestnosť B):


HARMONOGRAM PREDNÁŠOK - Prednášková miestnosť "B"
SOBOTA - 20.10.2012    
Čas prednášky od - do Prednášajúci Názov prednášky/prezentácie
12.00 - 12.30 Ján Karolík Vplyv elektromagnetického smogu na náš organizmus a ochrana s Bionic Band. (prezentácia)
12.30 - 13.00 Iveta Eňa Fehérová - Sviečky Rafael Praktické využitie ušných a telových sviečok. (prednáška spojená s ukážkou sviečkovania)
13.00 - 13.30  Jozef Lupták Ako sa dožiť 100 rokov alebo čo sa môžeme naučiť od najzdravších a najdlhovekejších ľudí na planéte. (prednáška)
13.30 - 14.00 Marek Kuruc Maca - dlhovekosť a sexuálna sila, boj proti neplodnosti. (prezentácia výnimočného doplnku stravy)
14.00 - 14.20 prestávka  
14.20 - 14.40 Spol. Colway - MUDr. Helena Čechová
Prírodné kolagény spol. Colway. (prezentácia produktov).
14.40 - 15.00
Spol. Colway - Roman Madalinski Prástroj medolight. (prezentácia s ukážkami použitia)
15.00 - 15.30 MUDr. Peter Klein Existuje zdravá čokoláda? (prezentácia Xocai čokolády)
15.30 - 16.15 Marianna Kozlová - Rea Centrum, OZ Šariš 69 Jogou k harmónii - Stretnutie tela, mysle a ducha. (beseda spojená s diskusiou a ukážkami jogy)
16.15 - 17.00 Altemeda - centrum alternatívnej medicíny Celostná medicína v praxi. Ako prestať s fajčením, zbaviť sa nadváhy a bojovať s potravinovými intoleranciami a alergiami? (prezentácia)
17.00 - 17.30 Dlhopolcová Zuzana - Damara Esencie svetelných bytostí a ich využitie pri terapiách i v bežnom zivote.
Ako nám jemnohmotní pomocníci z Univerza môžu pomôcť s našimi problémami, blokmi, výzvami a skúškami v živote. (prednáška)
17.30 - 18.00 Avita Robme život lepším. (prezentácia kvalitných doplnkov zdravej výživy)
   
Ďalšie prednášky, prezentácie a ukážky cvičenia v nedeľu, 21.10.2012
HARMONOGRAM PREDNÁŠOK - Prednášková miestnosť "B"
NEDEĽA - 21.10.2012    
12.00 - 12.30 Mariana Kozlová - Rea Centrum, OZ Šariš 69 Satvická a pránická strava - jedlo budúcnosti. (beseda s diskusiou)
12.30 -13.00 Cyprianus - Spol. Trabel Real Hand made prírodná kozmetika. (prezentácie spoločnosti)
13.00 - 13.30 Iveta Eňa Fehérová - Sviečky Rafael Energetické liečenie - telo, duša, životný priestor v harmónii. (prednáška)
13.30 - 14.15 Jozef Lupták Soľ - Chlorid sodný vs. Himalájska soľ. Ako si prestať ničiť soľou kĺby, chrupavky a cievy! (prednáška)
14.15 - 14.30 prestávka  
14.30 - 15.00 Lívia Ciparova - PARTY LITE  Ako si skrášliť príbytok? Doplnky do bytu. (prezentácia).
15.00 - 15.30 Bea Lubyova Cchi-kung a tai chi. (prednáška a ukážky cvičenia)
15.30 - 16.00 Barbora Mlčochová Salsa dance (ukážka a cvičenie)
16.00 - 16.30 Ing. Ján Hvizdoš AVSE (prezentácia klubu a ukážka KURZU SEBAOBRANY PRE ŽENY)
16.30 - 17.30 Vierka Kolpašská Ako vzbudiť lásku, vášeň a sexualitu vo vzťahu? (zážitková prednáška)
17.30 - 18.00 Števka Mihaličová Meditačné cvičenia Falun gong


 

Ing. Zuzana Dlhopolcová -  Esencie svetelných bytostí a ich využitie pri terapiách i v bežnom zivote.

Prednáška o tom, ako nám jemnohmotní pomocníci z Univerza môžu pomôcť s našimi problémami, blokmi, výzvami a skúškami v živote.

O prednášajúcej: A ako som sa dostala k tomu, čo robím? Povedala by som, ze vďaka môjmu synovi, ktorý keď sa narodil (pred 16 rokmi), tak bol dosť chorý a klasická medicína mu nevedela pomôcť. Vtedy som hľadala pomoc inde a to prvé "inde" bol klub Energy vo Zvolene, kde sa konali rôzne zaujímavé prednášky, ktoré mi vyslovene otvorili oči a zmenili môj pohľad na svet. Spustila sa lavína udalostí, ktoré sa už nedali zastaviť a ani som to nechcela. Odchod zo "stabilného" zamestnania (štátna správa) do sukromnej sféry, zmena v partnerskom živote. Popri tom som absolvovala rôzne semináre a kurzy a stále viac a viac som pracovala s energiou. Stále som však bola zamestnaná a snívala som, že jedného pekného dňa, keď (milión výhovoriek, prečo nie hneď) budem mať sama prax a budem mať prácu, ktorá ma napĺňa.... A kedže som si stále myslela, že ten pekný den ešte neprišiel, tak sedela na stoličke v jednej poisťovni a tam hore (univerzum) si už povedali DOSŤ, stačilo váhania a dostala som výpoveď (že bola kríza a prepúšťalo sa). Nebolo štastnejšieho človeka, v tej chvíli a to som bola rozvedaná s dvomi deťmi a hypotékou na krku. Vtedy som pochopila, že keď nie teraz, tak nikdy a už nijako konkrétnejšie mi to "z hora" nenaznačia :-))) A krátko na to som strela aj svojho terajšieho manžela a všetko je tak, ako má byť :-)))

 

Iveta Eňa Fehérová – Praktické využitie ušných a telových sviečok v praxi.

O prednášajúcej: Volám sa Iveta - Eňa Fehérová a vyrábam telové, ušné, detské, čakrové (farebné), harmonizačné a totemové sviečky RAFAEL. Prečo práve sviečky? Čo ma na sviečkach zaujalo? Hľadala som jednoduchý a účinný spôsob, ako si očistiť telo fyzické, ale i energetické a sviečková terapia je spôsob  účinný, ľahko aplikovateľný, vždy poruke. Verím, že keď sviečky raz vyskúšate, vždy sa k nim budete s láskou vracať. Aj vám by som rada predstavila tento jednoduchý spôsob odstránenia akútnej alebo dlhotrvajúcej bolesti za pomoci očisty lymfatického systému. U mňa osobne je to spôsob, ako byť "sám sebe lekárom". I vám ukážem, ako sa dá zharmonizovať, preliečiť a preventívne udržiavať  telo dlhodobo bez bolesti, napätia; plné energie a vitality. Iste mi dáte za pravdu, že boli časy, keď liečenie prebiehalo inák. Boli tu osvedčené postupy a liečenie bylinkami ktoré vedeli nastoliť harmóniu u našich predkov. Prichádza čas, keď sa k týmto osvedčeným a účinným spôsobom bude treba vrátiť a  tak prebrať zodpovednosť za svoj zdravotný stav, lebo všetko čo nás trápi a bolí sme si  VYTVORILI  MY SAMI a aj náprava musí vychádzať od nás. Telové sviečky RAFAEL sa môžu sa stať základným pilerom nastolenia vášho pevného zdravia, očisty vášho tela, duše i ducha.

 

Prednáška s ukážkou tajci a chikungu

Cchi-kung je staré čínske umenie, ktoré sa zaoberá prácou s vnútornou energiou Cchi.Čchi-kung je staré čínske umenie pestovania života, zachovania dlhovekosti a nesmrteľnosti. Čchi-kung bol neoddeliteľnou súčasťou cesty k osvieteniu mníchov, výsostné postavenie mal aj pri čínskom cisárskom dvore. Súčasnému človeku odkrýva perspektívu dosiahnutia reálneho zdravia, stability a harmónie osobnosti, poznania vesmírnych zákonov. Osobitou stránkou čchi-kungu je riadenie životnej energie, ovládanie energií prírody a vesmíru.
Tajci je praktické bojové umenie, ktoré výrazne zlepšuje zdravotný stav, oslobodzuje ducha a podporuje vnútorný rast človeka.
Lektorka: Ing. Beáta Lubyová, inštruktorka tajci a cchi kungu v Košiciach, žiačka majstra Wu Bin Jianga

 

Altemeda - centrum alternatívnej medicíny

Alternatívna medicína, odvykanie od fajčenia, akupunktúra, redukcia váhy, tradičná orientálna medicína, celostná diagnostika, liečba alergií, liečba potravinových intolerancií.